مشاوره آسانسور

برای دریافت مشاوره آسانسور همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای نصب و راه اندازی آسانسور با مشاوران آسانرو همین حالا تماس بگیرید.

مشاوره آسانسور قبل از همکاری با شرکت مورد نظر و پیمانکار کاملا ضروری است.
ما با مشاوره خرید آسانسور می‌توانیم قبل از انجام یا استارت کار از چگونگی سیستم آن با خبر شویم.

 نکات قبل از خرید آسانسور

نکات قبل از خرید آسانسور

آسانسور تقریبا یک سرمایه گذاری بلند مدت است و یکی از حساس ترین بخش های ساختمان محسوب می‌شود. مشاوره برای نصب و راه اندازی آسانسور می‌تواند به کاهش چشمگیر هزینه ها و همینطور کیفیت آسانسور کمک بسیار زیادی کند.

مشاوره آسانسور چه برای خرید اجناس و چه برای طراحی و اجرای کار حتما ضروری میباشد . امروزه مرحله آسانسور تقریبا یکی از مهم ترین و گرانترین بخش ساختمان حساب می‌شود و برای همین دلیل حتما لازم است ساختمان ساز یا پیمانکار ساختمان قبل از اقدام به اجرای آسانسور برای مشاوره حتما اقدام های لازم را برای شرایط ایمنی انجام دهند.

قبل از اجرا کردن مرحله آسانسور به تعداد نفراتی که می‌خواهند از آن استفاده کنند توجه کنید انتخاب ظرفیت مناسب با فضای چاله آسانسور می‌تواند کارایی و عمل کرد آن را بسیار بهبود ببخشد. هنگام صحبت با پرسنل شرکت اسانرو حتما به این مورد دقت کنید.

هنگام مشاوره و طراحی آسانسور باید به محیط چاله آسانسور که قرار است آسانسور در آن راه اندازی شود توجه کنید اگر ساختمان شما پر جمعیت است یا اداری است به یک آسانسور با سیستم قوی تر و بزرگ تر نیاز خواهید داشت . شرکت ارائه دهنده مشاوره موظف است بعد از سنجیدن محیط بهترین و مناسب ترین گزینه را به شما پیشنهاد دهد.

حتما باید به وزنی که آسانسور شما قرار است تحمل کند دقت کنید تکنسین های ما در هنگام مشاوره این موضوع را با شما مطرح خواهند کرد. بخشی از دلایل نیاز به مشاوره گرفتن از تکنسین های شرکت آسانسور اسانرو عبارتند از :

 • داشتن دانش کافی مطابق با استاندارد های روز جهانی
 • داشتن بیش از پانزده سال تجربه در صنعت زیبای آسانسور
 • بروزرسانی اطلاعات همراه با تغییرات جهانی

انواع مشاوره در مورد باز سازی آسانسور های موجود

 1.  ارائه دادن بهترین راه حل های موجود و مشاوره در مورد پویایی کار
 2. ارائه بهترین و کم هزینه ترین روش نو سازی و تجدید آسانسور
 3. بر آورد مورد نیاز برای تجدید آسانسور
 4. مشاوره در مورد تجزیه و تحلیل پیشنهادات در مناقصات
 5. داشتن تجربیات مورد نیاز برای مشاوره دادن بی نقص

شش : کنترل و نظارت صد درصد بر حسب استاندار های جهانی

راه اندازی آسانسور

هدف اصلی از به کار گیری یک تکنسین برای مشاوره آسانسور در این چند مورد است یک : پیش بردن بخشی از کار دو : مدیریت سرمایه سه : کمترین خرج ممکن آسانسور هیدرولیکی چیست؟ یکی از دلایلی که آسانسور هیدرولیکی از امینیت بالایی بر خوردار است این است که دارای مکانیزم هیدرولیک در حرکت است.

طراحی ساده و بی نقص آسانسور های هیدرولیکی موجب زیاد شون راندمان آن شده است . آسانسور های با سیستم هیدرولیک فضای بسیار کمی را به نسبت آسانسور های کششی اشغال می‌کند و همینطور درصد خرابی قطعات خیلی پایین است .

مشخصات فنی آسانسور هیدرولیک

یک : آسانسور های هیدرولیک به گاور نیاز ندارند و به سامانه ضد سرقت مجهز هستند .

دو : معمولا آسانسور های هیدرولیک را در چاله هایی با ارتفاع کم نصب و راه اندازی می‌کنند

سه : در آسانسور های هیدرولیک نیازی به موتور خانه بالای چاله نیست

چهار : حتی در ساختمان هایی که قصد راه اندازی آسانسور را نداشتند و فاقد چاله هستند نیز می‌توان آسانسور هیدرولیک راه اندازی کرد

پنج : یکی از فواید آن می‌توان به سرعت بالا نرمی و همینطور بی صدایی آن توجه کرد

شش : برای حمل کابین آسانسور مجهز به کار اسلینک میباشد

هفت : برای برق مورد نیاز می‌توان از برق تک فاز یا سه فاز استفاده کرد

تفاوت موتور های گیربکس دار و بدون گیربکس (گیرلس)

موتور های گیرلس به خاطر نداشتن گیر بکس از نظر وزن و حجم مقداری کوچکتر از موتور های گیربکس میباشد و به همین دلیل موجب نصب بسیار آسان‌تر و به حداقل رساندن هزینه و استهلاک آن می‌شود. موتور های گیرلس اصلا نیازی به روغن کاری ندارند اما موتور های گیر بکس نیاز به روغن کاری مرتب و منظم دارند .

موتور گیرلس به دلیل شیوه ساخت آن به هیچ وجه داغ نمی‌کند حتی در شرایط ترافیک و کار بیش از حد موتور برای سرد شدن و خنک شدن به هیچ وجه توقف نمی‌کند ولی موتور گیر بکس برای سرد شدن بسیار توقف می‌کند.

دور موتور گیرلس تقریبا صد و پنجاه دور در یک دقیقه است و همین دلیل باعث صدای بسیار کم آن می‌شود در حالی که دور موتور گیربکس هزارو پانصد دور در یک دقیقه است و حدود چهار برابر بیشتر صدا و برق مصرف می‌کند گیرلس دارای حجم و اندازه کمتری میباشد به همین دلیل می‌توان از آن در نصب و راه اندازی اسانسور های روملس استفاده کرد

در حالت کلی نصب و راه اندازی یک اسانسور به حال زیر است؛

 1. دیدن چاله اسانسور و بررسی کلی
 2. بستن قرارداد با شرکت مد نظر
 3. طراحی نقشه اسانسور طراحی نقشه اهنکشی ، نقشه ریل و …
 4. اجرای اسکلت یا اهنکشی آسانسور
 5. اجرای ریل های هدایت کابین و کادر وزنه
 6. اجرای درب ها
 7. بستن سقف چاله
 8. انجام مرحله مکانیکال
 9. راه اندازی یا برق کشی آسانسور
 10. سرویس ماهانه آسانسور

برای طراحی و نصب یک آسانسور اول طراحی نقشه عالی و انالیز محل نصب آسانسور بسیار مهم است و نصاب ها همیشه باید این را به یاد داشته باشند تا بیخود وقت خود و مشتری را نگیرند.

شرکت آسانرو با ارائه با کیفیت ترین مشاوره در زمینه آسانسور بر آن است تا بتواند نیاز مشتریان عزیز را فراهم آورد.

مشاوران، خریداران و سرمایه گذاران همیشه یک قدم جلوتر می توانند به سوالات پیش رو و اشکالاتی که ممکن است در حین کار به وجود آید با استفاده از تجربه و تخصص خود پاسخ دهند.

هدف اصلی از بکارگیری یک مشاور آسانسور ، کنار گذاشتن بخشی از کار ، برای آن مشتری یا سرمایه گذار و یا طراح است که در آن بخش به اندازه کافی دارای دانش و تجربه لازم نمی باشد و نیاز به متخصص در آن زمینه را دارد.

آسانسور دستگاهی است که پس از اجرا میتواند ابزاری برای راحتی ساکنین ساختمان باشد البته اگر به طور استاندارد و اصولی اجرا شده باشد . انتخاب شرکت معتبر ، خرید اجناس اورجینال و اصلی میتواند به بهتر کردن عملکرد آن کمک زیادی کند . .

مشاوره و کارشانسی آسانسور

در هنگام نصب قطعات باید دقت و ریزبینی خیلی زیادی به کار برود تا در اینده آسانسور با مشکلاتی مثل خرابی یا توقف نا گهانی مواجه نشود.

4.2/5 - (4 امتیاز)