شرکت آسانسور کرج

برای دریافت مشاوره با شرکت آسانسور در کرج همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت آسانرو مفتخر است بین چندین شرکت برتر نصب آسانسور حضور داشته باشد و همواره از بهترین متدهای روز دنیا برای نصب و سرویس آسانسور استفاده می‌نماید. جهت دریافت هرگونه مشاوره در خصوص آسانسور همین حالا با ما تماس بگیرید.

بهترین شرکت آسانسور کرج

امروزه با افزایش جمعیت کشورمان و تحول ساخت و ساز ساختمان‌ها و برج‌ها نیاز به آسانسور یکی از نیازهای اساسی هر ساختمان محسوب می‌شود اما باید به کیفیت آسانسور و نحوه نصب و راه‌اندازی آن نیز دقت داشته باشیم. هدف ما از نصب و راه‌اندازی یکسری اقدامات عملی است که سرویسکاران آسانسور انجام می‌دهند تا آسانسور مد نظر از همه لحاظ آماده باشد.

پس نتیجه می‌گیریم که طرز نصب آسانسور توسط شرکت معتبر و استاندارد تاثیر بسیار مهمی در زمان استفاده و ماندگاری طولانی مدت آسانسور داشته باشد. بر طبق این گفته از پیمانکاران عزیز درخواست می‌کنیم که علاوه بر جنس خوب آسانسور و خرید از برندهای معتبر باید توجه ویژه‌ای به کیفیت نصب داشته باشند.

مهمترین اصل که بیشتر از بقیه دارای اهمیت بیشتری است حفظ امنیت مسافران آسانسور است که باید از لحاظ امنیت پارامترها به خوبی رعایت شوند.  متاسفانه سالانه شاهد خبرهای ناگواری در مورد حوادث آسانسور هستیم که بخش اعظم آن به علت اجرای غلط آسانسور هست.

تیم حرفه‌ای آسانرو با داشتن نمونه کارهای فراوان در زمینه نصب و راه‌اندازی آسانسور و با در اختیار داشتن تکنسین‌های مجرب و کار بلد توانسته است که هر پروژه‌ی آسانسوری را با دقت و رضایت کامل مشتریان تحویل دهد. همچنین باید ذکر کنیم که متاسفانه بیشتر شرکت‌های فعال در حوزه نصب و راه‌اندازی آسانسور، پروانه طراحی و مونتاژ سندیکای آسانسور را ندارند و ممکن است در آینده به مشکل بخورید.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم هنگام بستن قرارداد با هر شخص یا شرکتی گواهی‌های تاییدیه آسانسور را برسی کنید تا خیالتان راحت شود.

در ادامه به مراحل نصب و اجرای آسانسور به صورت اختصار می‌پردازیم.

  1. آهنکشی و آماده سازی چاله آسانسور

در این مرحله آهن‌های مد نظر در چهار جهت داخل چاله آسانسور قرار می‌گیرند و به فونداسیون وصل می‌شوند تا محکم شوند.

  1. اجرای ریل آسانسور

در این مرحله ریل‌ها نصب می‌شوند و به مرور برای نصب کابین آماده می‌شوند. مثلا در آسانسورهای کششی سیستم تعادل به شکلی است که وزنه و کابین آسانسور در خلاف جهت هم قرار می‌گیرند؛ یعنی اگر کابین به سمت بالا برود وزنه به سمت پایین می‌آید.

  1. نصب درب کابین و درب طبقات

در این مرحله درب‌های طبقات و درب کابین نصب می‌شود. منظور از درب طبقات درب‌های ثابتی است که در هر طبقه وجود دارد اما درب کابین درب متحرکی است که همراه با کابین حرکت می‌نماید و تنها هنگام توقف کردن کابین باز می‌شود.

درب طبقات آسانسور برای افزایش ایمنی سرنشینان آسانسور به کار می‌رود و در سایزهای متفاوتی ساخته می‌شوند و از لحاظ ایمنی می‌بایست دارای قاب شیشه نیز باشند. از مدل‌های درب طبقات می‌توان به درب اتوماتیک، درب لولایی، درب آکاردئونی و درب اتوبوسی اشاره کرد.

  1. نصب مکانیکال آسانسور

در این مرحله موتور و اجزای آن به داخل اتاق آسانسور برده می‌شوند که در بالاترین نقطه هر ساختمان است و اجزای آن به سیم بکسل نصب می‌شوند (آسانسورهای کششی).

جهت تماس با شرکت آسانسور در کرج همین حالا با ما تماس بگیرید.

4.6/5 - (5 امتیاز)